KONST / Litografier / Färglitografi 14997363
nr 1499 7363
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad. Signerad, numrerad 16/180. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x72 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:15:40
31/10 17:54:09